1993 - Százszorszép Gyermek- és Ifjúsági Néptáncfesztivál, Szeged

1995. Lengyelország, Lódz

1997. Lengyelország, Lódz

1998. Lengyelország, Lewin Brzeski

1998. I. Pápai Ifjúsági fesztivál

1998. Lengyelország, Olstyn

1999 - 2003. Nemzetközi Falujáró Folklór Fesztivál

1999. Ukrajna, Jalta - világfesztivál

2000. Alapfokú Művészeti Iskolák Csongrád megyei versenye, Makó

2000. Alapfokú Művészeti Iskolák Országos versenye, Szekszárd

2000. Néptáncosok Bemutató Színpada, Minősítő fesztivál, Pécsvárad

2000. Portugália, Tarouca

2001. Gyermek néptáncfesztivál, Szekszárd

2001. Németország, Wewelsburg

2002. Néptáncosok Bemutató Színpada, Minősítő fesztivál, Pécsvárad

2002. Szardínia, A la dei Sardi

2003. Méta Fesztivál, Balatonboglár

2003. Hollandia, Burgum

2004. Méta Fesztivál, Balatonboglár

2004. Aranykagyló Nemzetközi Folklórfesztivál, Siófok

2005. Aranykagyló Nemzetközi Folklórfesztivál, Siófok

2005. "Ezer Székely Leány Napja", Csíksomlyó

2005. Németország, Sankt Augustin

2006. Gyermektáncantológia

2006. Örökség Gyermek Néptáncfesztivál Csongrád megyei selejtező, Mórahalom

2006. Örökség Gyermek Néptáncfesztivál Dél-alföldi régió döntő, Szeged

2006, Százszorszép Gyermek- és Ifjúsági Néptáncfesztivál, Szeged

2006. Örökség Gyermek Néptáncfesztivál, Szekszárd

2006. Törökország, Nazilli

2006. Néptáncosok Bemutató Színpada, Minősítő Fesztivál, Sárospatak

2007. Örökség Gyermek Néptáncfesztivál Csongrád megyei selejtező, Makó

2007. Örökség Gyermek Néptáncfesztivál Dél-Alföldi régió döntő, Szeged

2007. Örökség Gyermek Néptáncfesztivál Országos Gyermektáncfesztivál, Gyula

2007. Művészetek völgye, Taliándörögd

2007. Bulgária, Razgrad

2007. Lengyelország, Skierniewice

2007. Gyermektánc fesztivál, Szentes

2008. Örökség Gyermek Néptáncfesztivál Csongrád megyei selejtező,Szeged

2008. Százszorszép Gyermek- és Ifjúsági Néptáncfesztivál Gálaműsora, Szeged

2008. III. pásztortáncverseny Hortobágy

2008. Szederinda fesztivál, Eger

2008. Bűvészetek völgye, Kapolcs

2008. Örökség Gyermek Néptáncfesztivál, Szekszárd

2009. Gyermektáncantológia

2009. Örökség Gyermek Néptáncfesztivál Csongrád megyei selejtező,Szeged

2009. Százszorszép Gyermek- és Ifjúsági Néptáncfesztivál Gálaműsora, Szeged

2009. IV. Pásztortáncverseny, Hortobágy

2009. Örökség Gyermek Néptáncfesztivál Országos Gála, Budapest

2010. Gyermektáncantológia

2010. Ifjúsági Antológia

2010. Gyulai Sokadalom - Országos Örökség fesztivál

 

 

 

Oldalmenü
Naptár
Diavetítő